onas-szkola

Szkoły

onas-metoda

Metoda nauczania

onas-polecaja

Polecają nas
onas-platforma

Szkoły

Kim jesteśmy?

Najkrócej mówiąc: specjalistami od nauczania, którzy stawiają na indywidualność i całościowe podejście.

Szkoły Profi-Matura stworzyliśmy w oparciu o wieloletnią tradycję i doświadczenie ogólnopolskich szkół Empik School i Profi-Lingua. Bazując na zdobytej wiedzy i renomie, zaprosiliśmy do współpracy najlepszych nauczycieli matematyki i lektorów z języków obcych, wielu z nich z długim stażem w komisjach egzaminacyjnych – w tym maturalnych. Dzięki ich doświadczeniu w prowadzeniu zajęć grupowych i indywidualnych wypracowaliśmy metodę, której skuteczność potwierdzają kolejne roczniki maturzystów.

kafle-nowe

 

Czekamy na Ciebie w ponad 50 placówkach na terenie całego kraju, w dogodnych lokalizacjach.  Znajdź szkołę w Twojej okolicy i skorzystaj z BEZPŁATNEJ DIAGNOZY MATURALNEJ. Rozwiąż test, porozmawiaj z nauczycielem-egzaminatorem i dowiedz się, co by było, gdyby matura była już dziś!

Jak się umówić? Po prostu zadzwoń lub przyjdź do najbliższej szkoły.

Co Ci oferujemy?

Kompleksowe przygotowanie do egzaminu maturalnego. Uporządkujemy Twoją wiedzę i pomożemy Ci nadrobić zaległości.

Z nami przygotujesz się do matury naprawdę skutecznie, bo:

Zajęcia na naszych kursach prowadzą nauczyciele, egzaminatorzy maturalni.

Są na bieżąco szkoleni przez Centralną Komisję Egzaminacyjną (CKE) i znają pułapki, jakie mogą kryć się w arkuszach. Nauczą Cię technik pracy z arkuszem egzaminacyjnym i podpowiedzą, na co szczególnie zwrócić uwagę podczas rozwiązywania zadań.

Napiszesz 3 próbne matury przygotowane na podstawie ściśle określonych przez CKE wymagań maturalnych.

Nie tylko sprawdzisz w ten sposób swoje postępy w nauce, ale też oswoisz stres egzaminacyjny. Wyniki każdej z matur omówisz indywidualnie ze swoim nauczycielem, który na ich podstawie przygotuje dla Ciebie indywidualny plan działania.

Podczas zajęć będziesz korzystał z unikalnych materiałów przygotowanych przez ekspertów.

Wykorzystujemy materiały przygotowane specjalnie na potrzeby naszych kursów przez cenionych autorów pracujących dla Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych – największego wydawcy podręczników i pomocy edukacyjnych. Doświadczenie ekspertów to dla Ciebie gwarancja, że nasze kursy są w 100% zgodne z podstawą programową i przygotowują do matury na najwyższym poziomie.

A żeby Twoje przygotowania do matury przebiegały sprawnie, otrzymasz od nas także dodatkowe materiały wliczone w cenę kursu.

Ile kosztuje nasz kurs?

Cena kursów startuje już od 899 zł. W zależności od placówki oferujemy kursy w różnych wariantach: roczne, semestralne, feryjne, last minute, warsztatowe, a także kursy indywidualne. Nasze ceny to 1/3 – 1/5 kosztów korepetycji – już od 13 zł za lekcję! Możliwość płatności ratalnych, a także extra rabatów: 50 zł – za polecenie kursu; 10% – zniżka grupowa (powyżej 4 osób); 100 zł – za wpłatę za cały kurs.

Szczegóły znajdziesz w siedzibie szkoły w Twoim mieście. Wystarczy umówić się na spotkanie, by poznać ofertę kursową dopasowaną do Twoich potrzeb i Twojego portfela. Skontaktuj się z wybraną szkołą. Skontaktuj się z wybraną szkołą.

 

 

kabel_dlugi