onas-szkola

Szkoły

onas-metoda

Metoda nauczania

onas-polecaja

Polecają nas
onas-platforma

Metoda nauczania

Profi-Matura to kompleksowy kurs przygotowujący do egzaminów maturalnych na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Jest oparty o prawdziwe materiały maturalne dzięki czemu umożliwi Ci gruntowne przepracowanie programu wymaganego na egzaminie oraz oswojenie się z jego formą.

Łączymy pracę w kameralnych, maksymalnie 12-osobowych grupach z pracą własną. Oferujemy również możliwość zajęć indywidualnych 1 na 1 z nauczycielem.

Omawiamy teorię, rozwiązujemy zadania typu maturalnego, arkusze maturalne oraz przeprowadzamy regularne diagnozy postępów w nauce. Zagadnienia, które stwarzają najwięcej problemów, powtarzamy na dodatkowych warsztatach lub omawiasz je bezpośrednio z nauczycielem podczas Twoich indywidualnych konsultacji. W domu pracujesz we własnym tempie, bez ocen, korzystasz z unikatowej platformy edukacyjnej, zawierającej bogatą bazę specjalnie przygotowanych, nigdzie indziej niepublikowanych materiałów.

 

Dlaczego warto uczy się z nami?

Bo na naszych kursach zyskasz więcej z (co najmniej) 5 powodów, których nie znajdziesz w żadnej innej szkole.

  • Wynik na maturze dokładnie taki jakiego oczekujesz

Zapytamy Cię na początku kursu jakiego wyniku oczekujesz na swojej maturze i gwarantujemy, że będziemy pracować z Tobą w taki sposób, aby ten wynik pomóc Ci osiągnąć. Oczywiście to wymaga pracy zarówno z Twojej jak i z naszej strony. My się jednak pracy nie boimy. Jesteśmy tu dla Ciebie!

  • Indywidualne podejście

Pracę z Tobą rozpoczniemy od sprawdzenia wiedzy i umiejętności, by następnie dostosować materiał i sposób nauczania do Twoich potrzeb. Również na dalszych etapach nauki będziemy diagnozować Twoje postępy w nauce – informacje o wynikach otrzymasz w formie raportów. Po każdej próbnej maturze omówisz z nauczycielem popełnione błędy i ustalicie indywidualny plan działania. Uwaga! Na pomoc nauczyciela możesz liczyć nie tylko w szkole – odpowie na Twoje pytania także online.

  • Interaktywna platforma edukacyjna

Jeśli brakuje Ci motywacji do nauki, tu znajdziesz inspirację!

  • Wsparcie nauczyciela-egzaminatora

Wiesz, jak to jest? Chcesz o coś zapytać, ale zajęcia są dopiero za klika dni. Czekasz, czekasz, a kiedy nadchodzą, już nie pamiętasz, o co chodziło. U nas nie czekasz. Masz pytanie? Rozmawiasz z nauczycielem podczas indywidualnych konsultacji, na żywo w cztery oczy lub online za pomocą komunikatora, aby otrzymać odpowiedź i ruszać dalej.

  • Specjalna metoda

Dzięki doświadczeniom naszych pedagogów opracowaliśmy na potrzeby kursu wyjątkową metodę eliminowania zaległości. Opiera się ona na trzech powtarzalnych krokach.

Sprawdzenie wiedzy ucznia i dostosowanie programu do jego potrzeb ➜ praca na zajęciach i w serwisie pod okiem nauczyciela ➜ sprawdzanie postępów ucznia i uzupełnianie wiedzy.
  • Wykładowcy:

Nie moglibyśmy chwalić się sukcesami naszych kursantów, gdyby nie grono pedagogów dzielących się swoją wiedzą, czuwających nad powtórkami i wspierających słowami zachęty.

Kim są?

Wszyscy nasi wykładowcy poświęcili swoje życie zawodowe nauczaniu. Powołanie pedagogiczne realizują na co najmniej dwóch polach:

  • W codziennej pracy z uczniami: Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z licealistami doskonale znają nie tylko wymagania maturalne, lecz także problemy, z którymi zmagają się młodzi ludzie podczas przygotowań do egzaminu. Wiedzą, na co zwrócić uwagę i jak tłumaczyć, by pomóc zrozumieć nawet najbardziej zawiłe zagadnienie.
  • Jako egzaminatorzy egzaminu maturalnego: Regularne szkolenia, które organizuje CKE dla swoich egzaminatorów, zapewniają naszym nauczycielom najnowszą wiedzę na temat wymagań egzaminacyjnych i kruczków czyhających w tekstach zadań.

Co zrobią dla Ciebie?

Współpraca z nauczycielem będzie polegała nie tylko na Twoim uczestnictwie w zajęciach. Gwarantujemy Ci także:

– wstępną, bezpłatną diagnozę wiedzy i umiejętności, po której nauczyciel opracuje dla Ciebie indywidualny plan działania;

– konsultacje w cztery oczy i online – wtedy, kiedy zajdzie potrzeba rozmowy z nauczycielem;

– omówienie wyników każdej z 3 próbnych matur: wykładowca przeanalizuje z Tobą zadania, powie, na co szczególnie trzeba uważać, i przedstawi plan dalszej pracy.

tablica