BIAŁYSTOK

ul. Sienkiewicza 3 15-432 Białystok bialystok@profilingua.pl 85 741 69 30

BIELSKO-BIAŁA

ul. Dąbrowskiego 6 43-300 Bielsko-Biała bielskobiala@profilingua.pl 695 213 774

BYDGOSZCZ

ul. Focha 4 85-070 Bydgoszcz bydgoszcz@profilingua.pl 695 213 763

BYTOM

pl. Tadeusza Kościuszki 1 41-902 Bytom bytom@profilingua.pl 726 410 096, 726 410 094

CHEŁM

ul. Popiełuszki 17 22-100 Chełm chelm@profilingua.pl 82 565 23 50

CZĘSTOCHOWA

Al. Najśw. Maryi Panny 15 42-200 Częstochowa czestochowa@profilingua.pl 695 213 779, 695 213 776

ELBLĄG

ul. Armii Krajowej 7-8, 82-300 lublin@profilingua.pl Elbląg 55 232 70 49

GDAŃSK

CENTRUM ul. Wały Jagiellońskie 26/5 80-853 Gdańsk gdansk@profilingua.pl 58 321 72 51

WRZESZCZ ul. Grunwaldzka 82 CH Manhattan (III piętro) 80-244 Gdańsk wrzeszcz@profilingua.pl 695 213 738

GDYNIA

ul. Świętojańska 64/4 81-393 Gdynia gdynia@profilingua.pl 58 660 64 84

GLIWICE

ul. Siemińskiego 22 44-100 Gliwice gliwice@profilingua.pl 32 331 42 91, 32 331 42 92

GNIEZNO

 ul. Bolesława Chrobrego 11 ul. Dąbrówki 21 62-200 Gniezno gniezno@profilingua.pl 61 428 46 76

KALISZ

 Al. Wolności 6 62-800 Kalisz kalisz@profilingua.pl 62 757 25 20

KATOWICE

 ul. Młyńska 23 40-098 Katowice katowice@profilingua.pl 32 253 05 19, 32 206 84 25

 ul. 3-go Maja 11 40-097 Katowice katowice@profilingua.pl 32 251 00 97

KIELCE

ul. Warszawska 5 ul. Sienkiewicza 34 25-512 Kielce kielce@profilingua.pl 661 111 715

KRAKÓW

CENTRUM ul. Podwale 6 i 7 31-118 Kraków krakow@profilingua.pl 12 426 16 01726 410 087, 726 410 086

RUCZAJ ul. Lubostroń 15 30-383 Kraków ruczaj@profilingua.pl 726 410 087, 726 410 086

LUBLIN

Al. Racławickie 6 20-059 Lublin lublin@profilingua.pl 81 534 86 23

ŁÓDŹ

ul. Piotrkowska 72 90-425 Łódź lodz@profi-lingua.pl 511 069 497

POZNAŃ

CENTRUM ul. 27 Grudnia 17/19 61-737 Poznań poznan@profilingua.pl 61 851 00 62

WINOGRADY ul. Słowiańska 55c 61-686 Poznań winogrady@profilingua.pl 726 410 080

RZESZÓW

ul. Rynek 15 35-064 Rzeszów rzeszow@profilingua.pl

605 110 144

SOSNOWIEC

ul. Targowa 4 41-200 Sosnowiec sosnowiec@profilingua.pl 32 296 33 40

ul. Warszawska 12 41-200 Sosnowiec sosnowiec@profilingua.p 695 213 702

SZCZECIN

Pl. Brama Portowa 4 70-225 Szczecin szczecin@profilingua.pl 695 213 707

WARSZAWA

BIELANY al. Reymonta 12 01-842 Warszawa bielany@profilingua.pl 22 639 76 05

BRÓDNO ul. Kondratowicza 37 05-077 Warszawa brodno@profilingua.pl 22 743 56 00

CENTRUM ul. Zielna 41/43, 00-108 Warszawa zielna@profilingua.pl 22 628 70 04

POLE MOKOTOWSKIE al. Niepodległości 177 02-555 Warszawa polemokotowskie@profilingua.pl 22 626 80 04

SADYBA ul. Powsińska 34 02-903 Warszawa sadyba@profilingua.pl 22 858 36 00

TARCHOMIN ul. Światowida 18 03-144 Warszawa tarchomin@profilingua.pl 22 743 50 05

URSYNÓW al. Komisji Edukacji Narodowej 97 02-722 Warszawa ursynow@profilingua.pl 22 644 58 68

JUNIOR ul. Marszałkowska 104/122 00-017 Warszawa Centrum warszawajunior@profilingua.pl 22 551 44 55

BEMOWO ul. Lazurowa 14 01-315 Warszawa warszawalazurowa@profilingua.pl 605 110 134

SŁUŻEW ul. Wałbrzyska 11 02-739 Warszawa warszawasluzew@profilingua.pl 22 853 01 01, 22 853 01 04

WROCŁAW

ul. Kuźnicza 43/45 50-138 Wrocław wroclaw@profilingua.pl 71 344 47 74

ul. Ruska 11/12 50-079 Wrocław wroclaw@profilingua.pl 71 341 87 06

TORUŃ

ul. Wielkie Garbary 18 87-100 Toruń torun@profilingua.pl 695 213 465

ZIELONA GÓRA

ul. Bohaterów Westerplatte 19 65-034 Zielona Góra zielonagora@profilingua.pl 695 213 698

Dane Spółki:

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 96, 00-807 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO pod nr KRS: 0000595068, NIP 5272605292, kapitał zakładowy w wysokości 40.736.880 złotych (wpłacony w całości), numer rejestrowy BDO: 000114836.